Barbara Makowska

  posłuchaj ballady -   Wizyta u malarki- Andrzej Sikorowski. Pod Budą   

 

                    Zajmuję się malarstwem sztalugowym i grafiką. Oferuję małe i duże obrazy na zamówienie.  Kopie lub projekty własne, w których szukam  nowych rozwiązań jak nadać wyraz inklinacji do prostoty z poszanowaniem rdzenia tradycji.  Dzielę się wdzięcznością do Stwórcy, od którego pochodzi idea i piękno.  Każde dzieło człowieka swoją wartość zawdzięcza przede wszystkim spojrzeniu, wrażliwości Odbiorcy i odkryte dopełnia się w Jego oczach. 

                 Pracuję też jako terapeuta, który plastyką bogato okrasza tzw. neurobik i wykorzystuje do stymulacji funkcji poznawczych, ćwiczeń pamięci, koncentracji i małej motoryki w rehabilitacji dzieci, dorosłych i seniorów.

Zapraszam do obejrzenia prac. Dziękuję..   

                                                                                       

                                                                                                                          Barbara Wojciechowska-Makowska

                       Malarka pochodzi z Józefowa k/Otwocka.  Podejmuje projekty plastyczne w różnych mediach. Szlifuje też techniki dawnych mistrzów.  Jej kolorowe obrazy inspirowane są naturą, ludźmi i znajdują  miejsce w licznych prywatnych kolekcjach. Pracuje tematycznie, w cyklach obrazów, co pozwala na badanie koncepcji. Styl oscyluje między reprezantacją a abstrakcją.  Artystkę interesuje człowiek i Jego niepowtarzalność w świecie. Mieszka w Wiązownie, gdzie aktywnie działa jako animator kultury i arteterapeuta.